Комп'ютерна швидка допомога "Мегабайт» є найбільшим сервісним центром в Слов'янську. Почавши в свою діяльність в 2002 році ми розвиваємо свій досвід роботи по ремонту ноутбуків і ПК, проводимо діагностику і вирішуємо будь-які комп'ютерні проблеми. На нашому рахунку більше 100 000 виконаних замовлень, скориставшись нашими послугами один раз, клієнти не тільки повертаються до нас знову, але і приводять своїх друзів і знайомих. Адже у нас завжди тільки якісне обслуговування, яке виконується завжди вчасно.

Наша компанія надає всі види ремонтних робіт, для усунення несправності Вашої техніки. Ми відремонтуємо всі Ваші комп'ютери, ноутбуки та планшети, монітори і джерела безперебійного живлення та мережеве обладнання. Наші фахівці впораються з будь-якою технікою, від дрібної до великої. Виконуємо ремонт телефонів і смартфонів, фотоапаратів і відеокамер, LCD і LED телевізорів, копіювальних апаратів, а також лазерних і струменевих принтерів, і це ще не повний список того, що можуть наші майстри по ремонту техніки. Ми багатопрофільні, тому крім ремонту техніки, займаємося заправкою картриджів і продажем нових оригінальних картриджів для лазерних та струменевих принтерів. Ми побудуємо для Вас локальні мережі та системи відеоспостереження.

Ми цінуємо кожного клієнта компанії «Мегабайт», завжди з відповідальністю підходимо до ремонту техніки, і виконуємо роботу максимально дбайливо. Разом з нами, наші клієнти заощаджують свій дорогоцінний час і гроші, на покупку нової техніки. Ми не припиняємо розвиватися, і удосконалюватися для Вас, і завдяки Вам! Дякуєм, що обираєте комп'ютерну швидку допомогу "Мегабайт».

Наша адреса: м Слов'янськ, вул. Банківська, 56
Наші телефони:
(050) 503-81-03 - Відділ продажів
(062) 666-59-40 - Прийом заявок
(062) 666-59-37 - Бухгалтерія
Email: office@megabyte.dn.ua - Відділ продажів
Наш графік роботи:
з Пн. по Ср. з 8:30 до 18:00
Cб. з 9:30 до 15:30
Нд. - вихідний